Iveta Clarke
Iveta Clarke
Iveta Clarke
Iveta Clarke
Iveta Clarke
Iveta Clarke
Iveta Clarke
Naším poselstvím je náš vlastní život.
Rozvojová inflace

Co je vaše rozvojové téma? Nad čím právě přemýšlíte, co vám nedá spát? A na kolika rozvojových seminářích či akcích jste letos už byli? Ano, je chvályhodné a společensky užitečné, že se vzděláváme ve smyslu starořeckého aforismu "know thyself" nebo "gnothi seauton", čili "poznej sebe sama". Mé zkušenosti ale nabízejí ještě jeden pohled, a to systemický: pozor na rovnováhu, aneb, čeho je moc, toho je příliš.

více...

  • +420 724 001 030
  • skype: iveta.clarke
  • Inspiring Conversation
  • linkedin
  • Navštivte můj blog

Rozvojová inflace
25.4.2017

Rozvojová inflace

Rozvojových témat, o kterých se píše, bloguje, mluví, přednáší  a tak nějak celkově veřejně přemýšlí na sociálních sítích, na seminářích a workshopech,  a která se probírají v rámci nesčetných rozvojových  programů, je dost a dost.  Jenom se mi zdá,  že se tak nějak mezi námi – tedy alespoň v mé zájmové bublině –povalují jako chuchvalce prachu nebo cáry mlhy, kdekdo má k nim co říci, kdekdo je na leccos certifikován a má tak trochu jiný patent,  a je čím dál tím těžší najít mezi tou hromadou různých rad, modelů řešení  a přístupů k věci originální postoj anebo myšlenku. 

V článku pro Business Woman shrnuji současná nejfrekventovanější témata rozvoje a tak trochu střílím do vlastních řad.  Hezké čtení - a nezapomeňte občas na hluboký výdech:-) 

Ke stažení

Rozvojová inflace


Novinky a události