Iveta Clarke
Iveta Clarke
Iveta Clarke
Iveta Clarke
Iveta Clarke
Iveta Clarke
Iveta Clarke
Pozornost je jako slunce. Kam zamíří, tam dojde k transformaci.
O mé práci

Jsem akreditovaný a zkušený odborník na práci s lidmi. Koučování se profesionálně věnuji řadu let. V poslední době pozoruji u svých klientů vyšší sofistikovanost a stupeň uvědomění. To klade nové nároky na kvalitu našeho dialogu.

více...

  • +420 724 001 030
  • skype: iveta.clarke
  • Inspiring Conversation
  • linkedin
  • Navštivte můj blog

O mé práci

V tradičním pojetí je metodika koučování užitečná k odhalení těch klientových možností a osobitých strategií, které mu pomohou rychle a efektivně dosáhnout stanoveného cíle.

V komplexitě dnešního světa ale cesta od problému k cíli nebo řešení není lineární. Jsme konfrontováni se stále rostoucí mírou nejistoty a složitosti vazeb. Často nemáme po ruce univerzální řešení pro situace, ve kterých se nacházíme či jednoznačnou odpověď na otázky, které si klademe. Aplikace našich znalostí a schopnost rozhodování jsou stále více podmíněny kontextem a dynamikou mnoha faktorů. Výsledkem je, že se více polarizujeme.

Má práce reflektuje existenci této komplikované reality. Klientovy nové postoje a odpovědi na jeho otázky hledáme a spoluobjevujeme prostřednictvím smysluplného, hluboce lidského, bezpečného a vzájemně inspirativního dialogu, jehož centrem je specifický kontext klientova světa.